sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
2013-08-08 14:36 - Ubiór


Promesa zmieniła siedzibę. Teraz sklep z akcesoriami i dekoracjami ślubnymi znajduje się na Podzamczu przy okrągłym kościele pw. Podwyższenia Krzyża Świętego w pawilonie gdzie wcześniej był punkt z firankami (Al. Jana Pawła II 3).

czytaj więcej... (kliknij)

2012-12-18 09:49 - Włosy


Jak dbać o skórę głowy i włosy? Jakie fryzury sylwestrowe są modne w obecnym sezonie i co zrobić, by nasza fryzura wytrzymała całą sylwestrową noc? Z doświadczoną fryzjerką Edytą Krężałek, właścicielką Salonu Fryzjerskiego „Edyta” rozmawia Elżbieta Cichocka.
- Jakie usługi oferuje Salon Fryzjerski ,,Edyta” ? 

czytaj więcej... (kliknij)

2012-12-18 09:42 - Ubiór

 
Veronica Glapa wystąpi razem z Edytą Nawrocką podczas Koncertu Kolęd na wrocławskim rynku. To nagroda w konkursie, który ogłosiła na swoim profilu i stronie wałbrzyska artystka. Zasada była prosta. Wystarczyło wysłać zgłoszenie i dołączyć do niego wykonywaną przez siebie kolędę „Silent Night”. Tam zrobiła Veronica, która jest laureatką wielu konkursów wokalnych - zarówno na szczeblu ogólnopolskim, rejonowym, jak i lokalnym. 

czytaj więcej... (kliknij)

2012-11-23 15:53 - Ciało


Na kursie zorganizowanym przez „Time Models”, który rozpoczął się w sobotę modelki uczą się przede wszystkim chodzić, zarówno w parach, jak i grupą, nauczą się poczucia rytmu, pewności siebie, prezentacji odzieży i współpracy w zespole. Każda dziewczyna lubi buty na obcasie, jednak nie każda potrafi w nich chodzić. Sztuka chodzenia na obcasach wymaga od kobiety przede wszystkim pewności siebie. Wyprostowana postawa, swoboda ruchów i właściwie stawiane kroki to klucz do sukcesu. Ważny elementem jest wybór obuwia. Obcasy muszą dawać stabilne oparcie całej sylwetce. Jak dobrać obuwie, jak się w nim poruszać, jak dodać sobie sex appeslu, tego wszystkiego nauczysz się na kursie „Chodzić jak model, modelka” Kurs przeplatany jest wykładami między innymi z: licencjonowanym kosmetologiem, który każdą osobą zajmie się indywidualnie, fryzjerką z dużym doświadczeniem na rynku wałbrzyskim, a jednocześnie wykładowcą na uczelniach.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-10-15 14:02 - Ciało


Koniec z tradycyjnymi zabiegami pielęgnacyjnymi! Fish Spa czyli rybi pedicure lub manicure to absolutna rewelacja. Niezwykle popularny zabieg pochodzący z dalekiego Wschodu zyskał rzesze stałych klientów. Delikatny, relaksujący masaż pobudza receptory dłoni i stóp, złuszcza naskórek i przynosi rzeczywiste efekty. Rozmowa z właścicielką salonu Akcent Piękna Roksaną Terpicz: - Jak wygląda i na czym polega rybi pedicure/manicure? - Sam zabieg to seans 15 lub 30-minutowy, podczas którego zanurzamy nogi lub dłonie w akwarium z rybkami. Rybki te, swoim „całuśnym” działaniem złuszczają martwy naskórek z naszych stóp lub dłoni. Efektem jest gładka i świetnie nawilżona skóra a także znaczna poprawa samopoczucia i krążenia. Dodatkowo w kontakcie z ciałem ludzkim wytwarzają leczące enzymy. Po zabiegu, w zależności od wybranego pakietu, nawilżamy parafinowo, malujemy paznokcie lub wykonujemy masaż pleców. - Jakie uczucie towarzyszy podczas zabiegu? - Uczucia podczas zabiegu są wspaniałe a wręcz nie do opisania. Na pewno większość osób obawia się tego zabiegu przede wszystkim ze względu na „łaskotki” – nic bardziej mylnego.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-10-09 11:29 - Ciało


We wrześniu mammobus po raz kolejny odwiedzi powiat wałbrzyski tym razem badanie będzie można wykonać w Boguszowie-Gorcach, Czarnym Borze oraz Walimiu. Dla pań w wieku 50-69 lat jest ono bezpłatne, ale konieczna jest wcześniejsza rejestracja. Badania wykonywane będą w miejscowościach: Boguszów Gorce (10-11 września (pn-wt), g. 9-17, ul. Buczka 15 przy straży pożarnej), Walim (17 września poniedziałek, ul. Boczna 9, g. 9-17 przy Urzędzie Gminy) oraz w Czarny Bór (18 września wtorek, g. 9-17, ul. Sportowa 44 przy Gimnazjum).

czytaj więcej... (kliknij)

2012-09-18 13:41 - Ubiór


- Gdzie znajduje się Państwa sklep? Co można w nim kupić?
- W sklepie przy ulicy Kusocińskiego 21b (naprzeciwko bocznego wejścia do Reala), Klienci mogą przyjść i zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria okolicznościowe. Posiadamy w ofercie wszelkie dodatki, które są niezbędne przy zorganizowaniu przyjęcia. Duża ich część jak np. zaproszenia, księgi gości, winietki czy też dekoracje jest robiona przez nas ręcznie na specjalne zamówienie, co stanowi o ich niepowtarzalności. W ofercie znajdują się również akcesoria weselne jak np. balony, wstążki, konfetti, poduszki na obrączki, dekoracje na alkohol, podziękowania dla gości i rodziców, księga gości, lampiony szczęścia i wiele innych. Wszystko to zgromadzone na jednej powierzchni, aby móc zaoszczędzić cenny czas naszych Klientów. Jeśli zabraknie czegoś na półkach naszego sklepu, możemy złożyć specjalne zamówienie na życzenie Klienta. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.promesa-walbrzych. pl.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-09-18 13:40 - Ubiór


Śmiało mogę powiedzieć, że dobrze dopasowany biustonosz to prawdziwy sprzymierzeniec kobiety. Dodaje pewności siebie, poprawia sylwetkę oraz sprawia, że czujemy się naprawdę komfortowo. A ponieważ ubranie piersi w biustonosz, który nam to wszystko zapewni, wcale nie jest łatwe, z pomocą przychodzimy my - brafitterki oraz producenci bielizny, którzy tworzą modele do rozmiaru KK. Jest więc w czym wybierać. Aż 80% kobiet nosi biustonosz w złym rozmiarze. Najczęstszym błędem jest wybór zbyt luźnego obwodu biustonosza, co ma negatywny wpływ na nasze zdrowie. Bóle kręgosłupa, barków i pleców to najczęstsze objawy. Dochodzi do tego poczucie dyskomfortu a nawet chęć ukrycia piersi, a to z kolei prowadzi do wad postawy. Wybór dobrze dopasowanego biustonosza będzie pierwszym krokiem do poczucia się dobrze z własnym biustem.

czytaj więcej... (kliknij)

2012-08-22 11:39 - Ciało


Miejska Biblioteka Publiczna- -Centrum Kultury w Boguszowie- Gorcach dnia 25 sierpnia 2012 r. organizuje imprezę pn. „Biesiada Ziemniaczana pod Mniszkiem”. Celem przedsięwzięcia jest kultywowanie i wspieranie regionalnych tradycji folklorystycznych i kulinarnych, a nade wszystko integracja środowiska lokalnego. - W związku z organizacją imprezy pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w powiatowym konkursie kulinarnym o Statuetkę Mistrza Potrawy Ziemniaczanej, który rokrocznie rozgrywany jest w ramach Biesiady - zachęcają organizatorzy. Poniżej regulamin. (red)

czytaj więcej... (kliknij)

2012-08-20 15:49 - Ubiór


Jaką pozycję na lokalnym rynku zdobyła wasza marka, jakie były wasze początki?
- Firma Textim Recycling SC, została założona w 2009 roku otwierając systematycznie sieć swoich sklepów. Nasze punkty można znaleźć w Świdnicy (ul. Konopnicka 13), w Wałbrzychu (Niepodległości 157, Chrobrego 14-16) i sklep w Szczawnie Zdroju (przy ulicy Równoległej 1) w, którym niedługo ukaże się nasza nowa konfekcja
. Mamy także swój firmowy sklep w Legnicy (ul. Przemysłowa 6/7) o kubaturze ok. 1500 metrów. Jak wiec widać w okolicy jest kilka punktów, do których odwiedzenia zapraszamy.
-Skąd odzież?

czytaj więcej... (kliknij)