sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Akcesoria i dekoracje ślubne
2012-09-18 13:41


- Gdzie znajduje się Państwa sklep? Co można w nim kupić?
- W sklepie przy ulicy Kusocińskiego 21b (naprzeciwko bocznego wejścia do Reala), Klienci mogą przyjść i zaopatrzyć się w niezbędne akcesoria okolicznościowe. Posiadamy w ofercie wszelkie dodatki, które są niezbędne przy zorganizowaniu przyjęcia. Duża ich część jak np. zaproszenia, księgi gości, winietki czy też dekoracje jest robiona przez nas ręcznie na specjalne zamówienie, co stanowi o ich niepowtarzalności. W ofercie znajdują się również akcesoria weselne jak np. balony, wstążki, konfetti, poduszki na obrączki, dekoracje na alkohol, podziękowania dla gości i rodziców, księga gości, lampiony szczęścia i wiele innych. Wszystko to zgromadzone na jednej powierzchni, aby móc zaoszczędzić cenny czas naszych Klientów. Jeśli zabraknie czegoś na półkach naszego sklepu, możemy złożyć specjalne zamówienie na życzenie Klienta. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.promesa-walbrzych. pl.- Jakie dekoracje oferujecie Państwo w swoich usługach?
- Dla podkreślenia uroczystego nastroju ceremonii zaślubin proponujemy eleganckie i subtelne dekoracje ślubne. Delikatne wianki, alejka kwiatowa, kaskady śnieżnobiałego woalu, piękne świeczniki i stojaki z kwiecistymi bukietami sprawiają, że przysłowiowe „tak” wypowiadane jest w wymarzonej aranżacji i atmosferze. Sala weselna to miejsce, gdzie Para Młoda będzie podejmować swoich gości, to tu wszyscy spędzą wyjątkową noc. Dlatego tak bardzo ważna i trudna jest decyzja o wyborze odpowiedniego miejsca jak również dekoracji. Stylowe kompozycje, delikatne, subtelne kaskady tiulu, satyny, kwiatów i świec sprawią, że wybrana sala stanie się miejscem wyjątkowym. Nasze dekoracje ślubne zmienią każdy samochód we wspaniały ślubny pojazd dopasowany do pięknych ślubnych dekoracji jak i kreacji Państwa Młodych.
- Widzę, że posiadacie Państwo duże doświadczenie w tej branży.
- Tak, przede wszystkim należy zaznaczyć, że nasza praca jest naszą pasją. Dlatego działamy z ogromnym zaangażowaniem, gwarantując naszym klientom obsługę na najwyższym poziomie. Nasze usługi dopasowujemy do indywidualnych potrzeb każdego Klienta. Dbamy o to, aby każdy projekt był wyjątkowy i niepowtarzalny. Przy pracy z kwiatami bazujemy na ogromnym doświadczeniu Bartka Zacharczuka, który od wielu lat realizuje ślubne projekty. Wcześniej, jako pracownik jednej z kwiaciarni a następnie właściciel kwiaciarni „Sunflower” przy ulicy Niskiej 1a naprzeciwko Czerwonego Kościoła w Śródmieściu. Aktualnie siły zostały połączone i w jednym miejscu można zorganizować całą uroczystość zaślubin. My kwiaciarni nie prowadzimy, na co dzień, zatem kwiatowe zamówienia realizujemy tylko w weekendy, kiedy to wydajemy bukiety ślubne, stroimy sale, auta i kościoły. Rozmawiała Katarzyna Buchar
źródło:30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: