sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zostań mistrzem potrawy ziemniaczanej
2012-08-22 11:39


Miejska Biblioteka Publiczna- -Centrum Kultury w Boguszowie- Gorcach dnia 25 sierpnia 2012 r. organizuje imprezę pn. „Biesiada Ziemniaczana pod Mniszkiem”. Celem przedsięwzięcia jest kultywowanie i wspieranie regionalnych tradycji folklorystycznych i kulinarnych, a nade wszystko integracja środowiska lokalnego. - W związku z organizacją imprezy pragniemy Państwa serdecznie zaprosić do udziału w powiatowym konkursie kulinarnym o Statuetkę Mistrza Potrawy Ziemniaczanej, który rokrocznie rozgrywany jest w ramach Biesiady - zachęcają organizatorzy. Poniżej regulamin. (red)


Regulamin 1. W konkursie przewidziane są dwie kategorie: „potrawa na zimno” lub „potrawa na ciepło”. 2. Potrawę należy przynieść gotową do biblioteki w Gorcach (istnieje możliwość podgrzania potrawy na miejscu), do godz. 15:00 dnia 25 sierpnia 2012 r. (w przypadku zmiany godziny organizator poinformuje o tym telefonicznie). 3. Ocenie podlegać będą walory smakowe, estetyczne i sposób podania (dekoracja potrawy, stołu itp.) prezentowanej potrawy. 4. Karty zgłoszenia (oddzielne dla każdej potrawy) należy składać do 22 sierpnia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej - Centrum Kultury Filii nr 4 w Gorcach osobiście lub przesyłać listownie na adres: Miejska Biblioteka Publiczna - Centrum Kultury Filia nr 4 ul. Broniewskiego 11 58-371 Boguszów-Gorce 5. Szczegółowe informacje pod nr tel. (74) 844 04 54 lub osobiście w bibliotece w Gorcach.

źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: