sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zaśpiewają razem
2012-12-18 09:42

 
Veronica Glapa wystąpi razem z Edytą Nawrocką podczas Koncertu Kolęd na wrocławskim rynku. To nagroda w konkursie, który ogłosiła na swoim profilu i stronie wałbrzyska artystka. Zasada była prosta. Wystarczyło wysłać zgłoszenie i dołączyć do niego wykonywaną przez siebie kolędę „Silent Night”. Tam zrobiła Veronica, która jest laureatką wielu konkursów wokalnych - zarówno na szczeblu ogólnopolskim, rejonowym, jak i lokalnym. 


 Działa także w branży modelingowej - jest zapracowaną fotomodelką i mimo młodego wieku miewała już przygody z największymi przedsiębiorstwami modowymi, m.in. Victoria’s Secret. - Brałam kiedyś udział w wyborach Miss Nastolatek i od tego się wszystko zaczęło- zaczęto mi proponować sesje zdjęciowe, promowanie ubrań, biżuterii znanych firm... Jednak kiedy dużo pracuję jako modelka, zaczyna brakować mi muzyki. Cieszę się, że tym razem będę miała szansę zaprezentować się przed tak dużą publicznością właśnie jako wokalistka. To ogromne przedsięwzięcie, jestem szczęśliwa, że wygrałam! - mówi Veronica. Koncert Kolęd Edyty Nawrockiej i Veronici Glapy odbędzie się już w najbliższą sobotę (15 grudnia) o godz. 17:00 na wrocławskim rynku. (red)
źródło: 30 minutDziała także w branży modelingowej - jest zapracowaną fotomodelką i mimo młodego wieku miewała już przygody z największymi przedsiębiorstwami modowymi, m.in. Victoria’s Secret. - Brałam kiedyś udział w wyborach Miss Nastolatek i od tego się wszystko zaczęło- zaczęto mi proponować sesje zdjęciowe, promowanie ubrań, biżuterii znanych firm... Jednak kiedy dużo pracuję jako modelka, zaczyna brakować mi muzyki. Cieszę się, że tym razem będę miała szansę zaprezentować się przed tak dużą publicznością właśnie jako wokalistka. To ogromne przedsięwzięcie, jestem szczęśliwa, że wygrałam! - mówi Veronica. Koncert Kolęd Edyty Nawrockiej i Veronici Glapy odbędzie się już w najbliższą sobotę (15 grudnia) o godz. 17:00 na wrocławskim rynku. (red) 

źródło: 30 minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: