sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Fish Spa!
2012-10-15 14:02


Koniec z tradycyjnymi zabiegami pielęgnacyjnymi! Fish Spa czyli rybi pedicure lub manicure to absolutna rewelacja. Niezwykle popularny zabieg pochodzący z dalekiego Wschodu zyskał rzesze stałych klientów. Delikatny, relaksujący masaż pobudza receptory dłoni i stóp, złuszcza naskórek i przynosi rzeczywiste efekty. Rozmowa z właścicielką salonu Akcent Piękna Roksaną Terpicz: - Jak wygląda i na czym polega rybi pedicure/manicure? - Sam zabieg to seans 15 lub 30-minutowy, podczas którego zanurzamy nogi lub dłonie w akwarium z rybkami. Rybki te, swoim „całuśnym” działaniem złuszczają martwy naskórek z naszych stóp lub dłoni. Efektem jest gładka i świetnie nawilżona skóra a także znaczna poprawa samopoczucia i krążenia. Dodatkowo w kontakcie z ciałem ludzkim wytwarzają leczące enzymy. Po zabiegu, w zależności od wybranego pakietu, nawilżamy parafinowo, malujemy paznokcie lub wykonujemy masaż pleców. - Jakie uczucie towarzyszy podczas zabiegu? - Uczucia podczas zabiegu są wspaniałe a wręcz nie do opisania. Na pewno większość osób obawia się tego zabiegu przede wszystkim ze względu na „łaskotki” – nic bardziej mylnego.


Pierwszy kontakt z rybkami jest najbardziej fascynujący. Jest to uczucie wibracji i lekkiego mrowienia, które przeradza się w fantastyczny co ważne bezbolesny masaż dla naszych stóp bądź dłoni. Mężczyźni mają zauważalnie silniejsze doznania podczas tego zabiegu. - Akcent Piękna to gabinet kosmetyczny, czy są w ofercie inne ciekawe zabiegi? - Oczywiście, możemy tu napomnieć o oczyszczaniu twarzy przy użyciu najnowocześniejszych kosmetyków na bazie Nano-wody, o zabiegu, który bardzo cenią sobie kobiety ze względu na wygodę – przedłużaniu rzęs oraz klasyczne lecz w najlepszych wzorach zdobnictwie paznokci. Naszą specjalnością jest „totalna metamorfoza brwi” dzięki której twarz staje się zupełnie inna. - Wchodząc do salonu można zauważyć szyld „idealny pomysł na prezent”. Co to takiego? - To możliwość kupienia oryginalnego prezentu jakim jest pięknie zapakowany kupon podarunkowy z wybranym zabiegiem. Przy okazji podpowiem wszystkim paniom o nadchodzącym świecie dniu chłopaka. Z tej okazji został przygotowany pakiet FishSpa „for men”. Rozmawiała Katarzyna Buchar
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: