sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Najnowsze konfekcje w najciekawszych cenach!
2012-08-20 15:49


Jaką pozycję na lokalnym rynku zdobyła wasza marka, jakie były wasze początki?
- Firma Textim Recycling SC, została założona w 2009 roku otwierając systematycznie sieć swoich sklepów. Nasze punkty można znaleźć w Świdnicy (ul. Konopnicka 13), w Wałbrzychu (Niepodległości 157, Chrobrego 14-16) i sklep w Szczawnie Zdroju (przy ulicy Równoległej 1) w, którym niedługo ukaże się nasza nowa konfekcja
. Mamy także swój firmowy sklep w Legnicy (ul. Przemysłowa 6/7) o kubaturze ok. 1500 metrów. Jak wiec widać w okolicy jest kilka punktów, do których odwiedzenia zapraszamy.
-Skąd odzież?- Z Zachodu, co chętnie podkreślamy. W naszych sklepach najczęściej można spotkać ubrania z Niemiec. – towar, który sprowadzamy jest zdecydowanie najlepszej jakości. W naszych sklepach można nabyć odzież używaną ale także i nową- i to jest podstawa naszego asortymentu. Mówiąc żargonem można powiedzieć, że mamy około 100 tysięcy wieszaków. Jesteśmy z klientem cały rok odpowiednio dostosowując do jego potrzeb nasz asortyment.
-Codziennie taniej?
- Naszym dużym atutem jest to, że odzież jest sortowana przez nas co zapewnia najniższą cenę. Jest po prostu ,,tanio i modnie” każdy niezależnie od wieku może znaleźć coś dla siebie, w czym będzie się dobrze czuł. Ważne jest również to, że można u nas znaleźć ciuchy unikatowe takie jakich nie można dostać nigdzie indziej. Bardzo często organizujemy dodatkowe promocje i przeceny, śmiało mogę stwierdzić, że nasz sklep jest na każdą kieszeń. Jak wcześniej wspominałam, już 30 lipca w sklepie w Szczawnie Zdroju do nabycia odzież z najnowszej letniej kolekcji. Cały czas staramy się sprostać oczekiwaniom klientów, zaskakiwać ich atrakcyjnymi cenami, promocjami, miłą i sprawną obsługą a także przyjazną atmosferą. red
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: