sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Piękne włosy, zdrowe paznokcie
2011-08-08 16:28

Nie wiesz co zrobić z suchymi włosami? Chcesz może je przedłużyć? Masz dylemat czy zrobić sobie tipsy a może paznokcie żelowe? Odwiedź zatem salon urody Majsun, gdzie Martin Paikert i Beata Ostrowska odpowiedzą Ci osobiście na te pytania.

- Jak poradzić sobie z rzadkimi suchymi włosami?
- Najłatwiejszym sposobem na poradzenie sobie z rzadkimi suchymi oklapłymi włosami ma odpowiednie cięcie, stylizacja, efekt puch up. Najważniejsze jest, aby używać odpowiednich kosmetyków nawilżających. Ja używam i polecam przede wszystkim kosmetyków LONDY, WELLA czy też LOREAL. To kosmetyki z wyższej półki nie działają alergicznie i jak dla mnie zajmują pierwsze miejsce pod względem odżywczym. Mają bardzo szeroką gamę do: pielęgnacji, koloryzacji i stylizacji. Zawierają współczynnik PH do każdego rodzaju włosów. Jednak i tak największy wpływ na stan naszych włosów ma nasza dieta oraz styl życia, jaki prowadzimy.


- Zajmuje się Pan przedłużaniem włosów?
- Tak oczywiście zajmuję się przedłużaniem włosów. I jako jedyny Salon w Wałbrzychu robimy to metodą Great Line, inaczej mówiąc jest to system ultradźwiękowy - zupełnie bezpieczny dla klienta, bez użycia temperatury. Występują tam drgania ultradźwiękowe, które powodują rozpuszczenie się łączenia pasma. Efekt końcowy to łączenia płaskie i kwadratowe, prawie niewidoczne i niewyczuwalne. Jest to dość drogi zabieg natomiast, jeśli kobieta ceni sobie perfekcyjny wygląd i wygodę dla niej kwota nie ma znaczenia. W naszej ofercie znajduje się również przygotowywanie makijaży na różnego rodzaju okoliczności np. śluby jak i makijaże dzienne.

- Wiem, że ma Pan duże doświadczenie....
- Tak, skończyłem szkołę fryzjerską w Łodzi, zajmuję się włosami już od dość dawna. Współpracowałem z agencją ATM do filmu tancerze zajmowałem, się wizerunkiem kandydatek na miss Wałbrzycha jak i Dolnego śląska. Bardzo lubię zaskakiwać ludzi nowymi pomysłami. Jeśli kobieta przyjdzie do Mnie do Naszego salonu i powie, że chce abym zmienił jej fryzurę. Zmieniam całkowicie wizerunek jak i styl człowieka. Staram się podchodzić do każdego klienta indywidualnie. Dobieram mu kosmetyki doradzam jak ma dbać o włosy, aby były zdrowe, doradzam, jaka fryzura najbardziej do człowieka pasuje jak ma je czesać. Klientki zwłaszcza te bardzo wymagające cenią moje rady, a co za tym idzie zawsze wracają do nas do salonu.

- Jakie paznokcie są modne tego lata?
- Nasz salon proponuje nowoczesne profesjonalne usługi w zakresie stylizacji paznokci. W dzisiejszych czasach wymagania klientek są wysokie, dlatego też poszerzamy wachlarz usług, na topie modne jest wszystko jak najbardziej naturalne. Dlatego też preferujemy żelowanie naturalnej płytki paznokcia jak również przedłużanie jej żelem na formie. Nowością jest manicure hybrydowy, czyli żelowanie płytki nową generacją. W naszym salonie można korzystać z usług pielęgnacyjnych zarówno na dłonie jak i stopy.Katarzyna Buchar - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: