sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zadbaj o wygląd i kondycję skóry oraz ciała
2011-07-29 10:25

W swojej ofercie mają zabiegi fizjoterapeutyczne, odnowy biologicznej oraz masaże. Rozmowa z Anną Kosińską (Klinika Zdrowia A2 on white - Wałbrzych).

- Jakie zabiegi z zakresu fizjoterapii oferuje Państwa Klinika?
- Nasza Klinika posiada w swojej ofercie zabiegi fizjoterapeutyczne, odnowy biologicznej oraz masaże. Proponujemy: masaż suchy, magnetronik, laser, lampę sollux, ultradźwięki, jonoforezę, galwanizację, krioterapię. Są to zabiegi zarówno dla osób wymagających stałej opieki fizjoterapeutycznej, jak i tych, które potrzebują tej opieki doraźnie lub po prostu chcą się odprężyć i zrelaksować. Pomagają one uśmierzyć ból, zmniejszyć napięcie mięśni, działają przeciwzapalnie i przeciwobrzękowo.


- Czy w Klinice można zadbać o wygląd i kondycję naszej skóry i ciała?
- Oczywiście. Specjalizujemy się również w medycynie estetycznej i kosmetologii. Szeroka gama zabiegów, w tym przeprowadzanych za pomocą nowoczesnego lasera, umożliwia poprawę kondycji skóry, zniwelowanie zmarszczek, usunięcie przebarwień oraz trwałą depilację. Wśród zabiegów medycyny estetycznej największym zainteresowaniem cieszą się zabiegi z wykorzystaniem botoksu, wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym, mikrodermabrazja, lipoliza oraz powiększanie ust. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez dyplomowanych specjalistów z doświadczeniem.Katarzyna Buchar - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: