sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zadbaj o swój piękny uśmiech
2011-07-29 10:24

U nich zadbasz również o swój uśmiech. Pracują na najnowocześniejszym sprzęcie i wiedzą jak przekonać dzieci, aby chętnie odwiedzały dentystę. Rozmowa z Anną Kosińską (Klinika Zdrowia A2 on white - Wałbrzych).

- Każdy chciałby mieć piękny i zdrowy uśmiech. Jakie zabiegi proponujecie klientom?
- Obecnie nowoczesna stomatologia umożliwia uzyskanie satysfakcjonującego efektu bez względu na stan uzębienia. U Pacjentów, u których konieczna jest odbudowa całych ubytków proponujemy rekonstrukcję w oparciu o najnowsze materiały stosowane w protetyce lub implanty, w zależności od predyspozycji Pacjenta. Każdy Pacjent przez rozpoczęciem leczenia poddawany jest diagnostyce rentgenowskiej. Przeprowadzenie odpowiednich badań umożliwia nam stworzenie odpowiedniego planu leczenia i zaplanowanie zabiegu, co zapewnia Państwu maksymalne bezpieczeństwo i gwarancję jakości wykonanej przez nas pracy.


- Jak przekonać dzieci, które boją się dentysty, do wizyty w Państwa Klinice? W jaki sposób Państwo sobie radzą z tym „problemem”?
- Zalecamy rodzicom wizyty adaptacyjne. Ukształtują one późniejszą postawę dziecka wobec leczenia stomatologicznego i wobec dentysty. Wizyty adaptacyjne służą zapoznaniu się pacjentów zarówno z gabinetem, wyposażeniem, jak i personelem Kliniki. W trakcie trwania takiej wizyty lekarz, w formie zabawy, oswaja dziecko ze sprzętem. Sprawia to, że gabinet kojarzy się dziecku pozytywnie.

- Wiele osób chce wybielić zęby i usunąć kamień? Ile trwają i kosztują takie zabiegi?
- Oferujemy dwa rodzaje wybielania. Jeżeli pacjentowi zależy na czasie polecamy wybielanie gabinetowe, trwa ok. 1, 5 - 2 h, odbywa się w gabinecie stomatologicznym przy zastosowaniu bezpiecznych preparatów wybielających aktywowanych lampą ultrafioletową; koszt to 800 zł, natomiast efekt uzyskujemy od razu. Oferujemy również wybielanie nakładkowe. Pacjent otrzymuje indywidualne szyny, po wcześniejszym pobraniu wycisków, żel wybielający, oraz instruktaż tak, aby mógł sam przeprowadzić zabieg wybielania. Koszt to 650 zł, czas wybielania trwa od 1 do 2 tygodni. Scaling - usunięcie kamienia i osadu nazębnego za pomocą ultradźwięków. Podczas zabiegu wykorzystujemy nowoczesne skalery, umożliwiające szybkie, bezbolesne i skuteczne oczyszczenie powierzchni zębów. Jego zakończeniem jest oczyszczenie i polerowanie zębów odpowiednimi preparatami. Chroni to je przed ponownym rozwojem płytki nazębnej. Koszt zabiegu to 40 zł (za 1 łuk), czas trwania 0, 5 - 1, 5 h. Pacjentom cierpiącym na nadwrażliwość możemy zaoferować zabieg fluoryzacji - koszt 50 zł.Katarzyna Buchar - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: