sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zadbaj o swoją skórę
2011-07-29 10:10

Żyjemy w ciągłym biegu i stresie. Wpływa to na nasz stan skóry i organizmu. Dlatego stworzyliśmy miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie mógł odpocząć, znaleźć chwile zapomnienia, zrelaksować się czy poprawić swój wizerunek. Ponadto zasięgnie specjalistycznej porady na temat stanu swojej skóry oraz tego jak powinien o nią dbać i dobrać odpowiednią pielęgnacje domową - mówi Patrycja Król z salonu Hebe.


- Jakie zabiegi oferuje Pani klientom w swoim salonie?
- Po pierwsze proponuję klientom gratisową analizę i diagnozę skóry, co jest bardzo ważne przy pierwszej wizycie w salonie. Podczas takiej analizy dowiemy się, jakiego rodzaju mamy cerę, jakie zabiegi będą odpowiednie dla naszej skóry i co najważniejsze, jakich produktów możemy używać do codziennej pielęgnacji. W skład takiego zabiegu zaliczamy maseczkę dobraną do typu cery oraz masaż twarzy. Jest to tzw. zabieg zapoznawczy, który jak wspomniałam na początku jest całkowicie darmowy.

- Czy aktualnie prowadzi Pani w swoim salonie jakieś promocje?
- Staramy się, aby zabiegi wykonywane w naszym salonie były w przystępnych cenach. Co miesiąc zamieszczamy na naszej stronie internetowej informacje o promocjach. Obecnie są to zabiegi witaminowe nawilżanie. To zabieg nawilżający z użyciem ampułki wprowadzanej poprzez ultradźwięki, masażem i maską witaminową. Inne to komórkowy lifting - zabieg liftingujący z wykorzystaniem ampułki z komórkami macierzystymi stymulującymi komórki skóry, również o właściwościach antyoksydacyjnych czy manicure czyli coś dla dłoni.

- Jakie zabiegi cieszą się największym zainteresowaniem?
- Oczywiście uzależnione to jest od pory roku. Obecnie ogromnym powodzeniem cieszą się zabiegi nawilżające, regenerujące skórę po opalaniu. Nie możemy też zapomnieć o depilacji różnych części ciała. Wraz z latem odsłoniliśmy stopy więc zabiegi pedicure. Również przedłużanie i zagęszczanie rzęs.

- Czym jest Laseroterapia?
- W naszym salonie wykorzystujemy system IPL. To najnowszej generacji laser urządzenie emitujące intensywnie pulsujące światło. Umożliwia przeprowadzenie wyjątkowo skutecznych, bezpiecznych i trwałych kuracji odmładzających oraz redukujących różne defekty kosmetyczne skóry, takie jak nadmierne owłosienie, blizny, przebarwienia, rozstępy, uszkodzone naczynka, rumień, jak również zniszczenia posłoneczne. Impulsy światła o wybranych parametrach docierające do skóry w ułamkach sekundy działają niszcząco np. na nadmiar melaniny.

- Jakich kosmetyków używa Pani do zabiegów twarzy bądź też ciała?
- Jeżeli chodzi o kosmetyki to otwierając salon szukałam kosmetyków opartych na surowcach naturalnych, wolnych od substancji konserwujących typu parabeny, pochodnych ropy naftowej, sylikonów czy sztucznych barwników. Takie oczekiwania spełniła firma Dr. Belter. W ofercie dla naszych klientów w celu przedłużenia pielęgnacji gabinetowej, prowadzimy odsprzedaż kosmetyków firmy Dr. Belter. Posiadamy również swoją linie produktów, pod nazwą naszego salonu HEBE na bazie naturalnych surowców jest to linia 30+. Produkty mają działanie, przeciwzmarszczkowe, jak i nawilżające
oraz odżywcze.Katarzyna Buchar - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: