sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Z „Time Models” osiągniesz sukces
2012-11-23 15:53


Na kursie zorganizowanym przez „Time Models”, który rozpoczął się w sobotę modelki uczą się przede wszystkim chodzić, zarówno w parach, jak i grupą, nauczą się poczucia rytmu, pewności siebie, prezentacji odzieży i współpracy w zespole. Każda dziewczyna lubi buty na obcasie, jednak nie każda potrafi w nich chodzić. Sztuka chodzenia na obcasach wymaga od kobiety przede wszystkim pewności siebie. Wyprostowana postawa, swoboda ruchów i właściwie stawiane kroki to klucz do sukcesu. Ważny elementem jest wybór obuwia. Obcasy muszą dawać stabilne oparcie całej sylwetce. Jak dobrać obuwie, jak się w nim poruszać, jak dodać sobie sex appeslu, tego wszystkiego nauczysz się na kursie „Chodzić jak model, modelka” Kurs przeplatany jest wykładami między innymi z: licencjonowanym kosmetologiem, który każdą osobą zajmie się indywidualnie, fryzjerką z dużym doświadczeniem na rynku wałbrzyskim, a jednocześnie wykładowcą na uczelniach.


Planowany jest wykład dotyczący zdrowego żywienia. Ważnym elementem kursu są spotkania z profesjonalnym fotografem, który każdej osobie robi kilka zdjęć. Z kursu zostaną wyłonieni najlepsi kandydaci i kandydatki na przyszłych modeli, modelki i fotomodelki, którzy będą mieli zorganizowaną profesjonalną sesję zdjęciową i te osoby będą w pierwszej kolejności wysyłane na pokazy mody, konkursy fryzur, reklamy, fotoreklamy oraz ich twarze będą promowały agencję reklamową „Time Models” na czołowej stronie. Pozostałe osoby będą miały możliwość podpisania umów związane z promocją i reklamą, poprzez ulotkowanie, pracę jako hostessa, eventy i inne formy reklamy. Jeżeli chcesz umieć z lekkością i gracją poruszać się na obcasach? Marzysz o tym, by być modelką? Nieważne, czy masz coś wspólnego z wybiegiem, czy po prosty chcesz poruszać się z gracją. Koniecznie zapisz się na kurs nauki chodzenia z Time Models, który pozwoli Ci popracować nad estetyką ruchu. Zobacz jak wygląda praca nad sylwetką podczas wybiegu, poznaj tajniki prezentacji odzieży Zachęcamy wszystkich chętnych do sprawdzenia się w tym kreatywnym zawodzie. Osoby chętne do współpracy z „Time Models” zapraszamy na kolejne spotkanie, które odbędzie się w Gminnym Zespole Szkół nr2 przy ul. 11 Listopada 75 w Wałbrzychu już w poniedziałek 29.10.2012r o godz. 17tej. Dodatkowe informacje na stronie www.timemodels.pl i www. facebook.com/pages/Time-Models/ 274572019327176 Zapraszamy Monika Barczyk, Ela Cichocka
źródło: 30minut.pl

 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: