sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zadbaj o siebie
2012-07-19 09:37


Mikrodermabrazja,mezoterapia bezigłowa, zabiegi intensywnie nawilżające skórę twarzy na bazie różnorodnych składników kosmetycznych, ultradźwięki henna, regulacja i depilacja całego ciała, przebijanie uszów, profesjonalny makijaż, a może ... czekoladowe spa?.Rozmowa z Beatą Włodarską właścicielką gabinetu kosmetycznego w salonie Oaza Piękna.


- Jakie zabiegi oferuje Pani w swoim salonie? - Nasza oferta jest bardzo szeroka. Począwszy od mikrodermabrazji, kwasów, peelingu kawitacyjnego, manualnego oczyszczania, mezoterapii bezigłowej, po zabiegi intensywnie nawilżające skórę twarzy na bazie różnorodnych składników kosmetycznych. Oferujemy również ultradźwięki, oraz te drobniejsze zabiegi takie jak henna, regulacja i depilacja całego ciała, czy przebijanie uszów oraz profesjonalny makijaż. - Jaki zabieg poleca Pani kobietom na okres letni? - W okresie letnim nasza skóra wymaga przede wszystkim intensywnego nawilżania zarówno przed urlopem jak i po nim, kiedy to skóra jest poddana promieniowaniu UV a co za tym idzie staje się sucha i zmęczona. Wtedy to należy przede wszystkim zadbać o jej regenerację. - Jakieś promocje, rabaty? - Na miesiąc lipiec mamy przygotowaną świetną ofertę na bazie naturalnej czekolady pod nazwą „Czekoladowe Spa”. Poddając się temu zabiegowi można śmiało rozkoszować się słodkościami bez wyrzutów sumienia. Pakiet ten został stworzony, aby sprawić przyjemność. Duża ilość zabiegów w nim wykorzystana wpływa pozytywnie na skórę, gdyż odżywia ją i nawilża. Są to świetne zabiegi przed urlopem, ponieważ delikatnie brązują skórę i przygotowuje ją do opalania, jak i również po urlopie gdyż na długo utrzymuje opaleniznę. Dodatkowo dla każdej klientki po takim zabiegu przygotowaliśmy mały upominek. - Z jakich zabiegów najczęściej korzystają klienci? - W tak szerokiej gamie zabiegów każdy znajdzie coś dla siebie, ale tak naprawdę rzeczą podstawą jest wykonana dobra analiza skóry, która jasno określa, którego zabiegu potrzebuje dana osoba. Jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Poprzez tworzenie indywidualnych pakietów składających się z wielu zabiegów wykonywanych podczas jednej wizyty w naszym gabinecie. - Czy z usług kosmetycznych korzystają również mężczyźni? - Oczywiście, że tak. Mężczyźni również borykają się z problemami skóry, które są dla nich uporczywe. W dzisiejszych czasach każdy z nas dba o dobrą kondycję ciała, ducha jak i o dobrą kondycję skóry twarzy, a wizyta mężczyzny w gabinecie już nikogo nie dziwi. Każdy z nas chce dobrze wyglądać i czuć się komfortowo. Kati

źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: