sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Brafitting czyli idealnie dopasowany stanik
2011-07-28 09:24

Żyjemy w czasach, gdzie wszystko chcemy mieć lepsze, polepszamy na potęgę, co się da - lepsze samochody, domy, lodówki i wakacje. Chcemy także lepszego ciała, samopoczucia, większego komfortu i wygody. Pewnie tego zapragnęła jakaś pani, której za każdym razem, gdy się schylała, piersi co rusz wypadały górą jej stanika. Nagle stwierdziła, że powinna nosić lepszy biustonosz. Taki, by jej biust przestał być dla niej problemem i nie musiała się o niego zamartwiać. Bo właśnie w takich chwilach rodzą się genialne pomysły! Dziś możemy tylko dywagować, kto i jak wpadł na pomysł skonstruowania dopasowanego stanika. Dla nas, kobiet, najważniejsze jest to, że takowe powstały. Wydaje się aż nieprawdopodobne, że dopiero od kilku lat są na rynku firmy, które dbają o wygodę naszą i naszych piersi. Postawiły one na szerzenie ideii brafittingu, a ciężka to praca przekonać do siebie rzesze kobiet przyzwyczajonych do standardowego 75B. Jednak w ostatnim czasie coraz częściej słyszymy o brafittingu i brafitterkach. I brafitterki wcale nie zajmują się robieniem grafitti. Brafitting to upiększenie naszej sylwetki poprzez dopasowanie odpowiedniego dla nas biustonosza.


Poukładanie piersi w odpowiedniej wielkości miseczce, przytrzymanie ich na właściwej wysokości, dobranie najkorzystniejszego fasonu stanika do naszej sylwetki. Bo brafitting to nie tylko przypisanie cyferek i literek do naszych piersi. To sprawienie, że czujemy się wyjątkowo dobrze z naszym biustem, podobamy się sobie w lustrze w zwykłej bluzeczce, mamy poczucie wygody i komfortu. To często pozbycie się kompleksów, dbanie o to, by kobiety polubiły swój biust taki jaki jest. Przy idealnym skonfigurowaniu tych wszystkich zmiennych sam rozmiar przestaje mieć znaczenie…choć niekiedy np. literka DD jest ważniejsza niż mgr przed nazwiskiem. W sumie też inwestycja w przyszłość, tyle, że o wiele tańsza.

Często wydaje nam się, że z naszymi stanikami jest wszystko w porządku. W sumie trzyma się na piersiach, nic nie wypada, piersi wyglądają całkiem ładnie. Nie chcemy zbytnio wierzyć w potrzebę zmiany czegokolwiek. I nagle WOW!! Zakładamy biustonosz o całkowicie innym rozmiarze - poniekąd dziwnym - i czujemy się niesamowicie! Wszystko jest poukładane, przytrzymane, nic nie wylatuje tam gdzie nie potrzeba, sylwetka często ma zaznaczoną talie, mamy wrażenie, ze straciłyśmy kilka kilogramów. Kobiety najczęściej zaskoczone są tym uczuciem. To taka „niespodzianka - mieszanka” zadowolenia, wygody, satysfakcji, aż wreszcie dumy z naszego własnego biustu. Nie chce nam się wierzyć, że to te same dwie piersi, które nosimy przed sobą każdego dnia. Można przeczytać dziesiątki artykułów o dopasowywaniu biustonoszy, naoglądać się programów w telewizji, gdzie panie pokazują jak wyglądają piersi w dopasowanym staniku, posłuchać zachwalań koleżanek i rad przyjaciółek, ale dopiero gdy trafi się do profesjonalnej brafitterki, która będzie służyła nam swoja całą wiedzą i doświadczeniem i odpowiednio dopasuje nam biustonosz, dopiero wówczas poczujemy tą zmianę. Nasze piersi przestają być wówczas problemem. Stają się piękniejsze. Lepsze. To odkrycie sprawia, że chcemy nosić już tylko te lepsze biustonosze. Tak samo jak chcemy jeździć lepszymi samochodami. Idąc tym tropem, mogę śmiało powiedzieć, że w moim idealnie dopasowanym staniku czuję się jak w czerwonym Ferrari…… wspaniałe uczucie!

Musimy dodać, że teraz i Wałbrzyszanki mają okazję poczuć tą przemianę. W Wałbrzychu przy ul. Limanowskiego 4 mieści się salon "Brafiteria - Świat Dopasowanego Stanika” , gdzie pod okiem doświadczonej brafitterki można dopasować odpowiedni biustonosz. Tygodnik „30 minut” wraz z „Brafiterią” ogłaszają konkurs na najlepszą metamorfozę.

Do końca sierpnia na facebook’u będziemy oceniali wygląd przed dopasowaniem i po, już w dobrze dobranym staniku. Nagrodą w konkursie jest komplet dopasowanej bielizny. Zapraszamy do "Brafitterii” na mierzenie. W kolejnej części, za dwa tygodnie, opowiemy o najczęściej popełnianych błędach przy dobieraniu biustonoszy.Justyna Dąbrowska Sylwia Rekowska - 30minut


Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: