sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Gratulujemy!
2012-07-02 10:46

Studentka II roku kosmetologii PWSZ Wałbrzych – Malwina Siwiec zajęła I miejsce w II Akademickich Mistrzostwach Polski w Wizażu, które odbyły się w Zielonej Górze. W zawodach startowało 15 uczestniczek. Tematem Mistrzostw był ,,Zaczarowany Ogród”, a uczestniczyły w nim trzy wałbrzyskie studentki: Malwina Siwiec (modelka Katarzyna Walenczyk), która zaprezentowała stylizację zainspirowaną zauroczeniem zwiewnymi i delikatnymi motylami. Przepiękny artystyczny makijaż w kolorach promiennego złota, żywego pomarańcza i kwiecistego fioletu zdobył pierwsze miejsce w Mistrzostwach. Paulina Trzcińska (modelka Agnieszka Rudzyńska) przedstawiła inspirację twórczą zaczerpniętą z tematyki brazylijskich egzotycznych tropikalnych ogrodów. Makijaż przepełniony był ostrą kolorystyką żółci, seledynowej zieleni oraz soczystym różem. Całość stylizacji dopełnił przepiękny wachlarz z kwiatów i kolorowych piór akcentujący egzotyczne papugi. Dodatkiem artyzmu w makijażu były kolorowe pióra z ozdobami cyrkoni.


Roksana Wasielewska (modelka Aleksandra Borkowska) zaprezentowała romantyczno-secesyjną stylizację tajemniczego ogrodu, przepełnionego kolorystyką fiołków,róż, orchidei oraz soczystej zieleni. Czarodziejski artyzm makijażu uzupełnia koncepcja kolorowych kryształków. Utalentowane studentki artystyczną stylizację do Mistrzostw opracowywały pod pieczą instruktora kosmetologii mgr Anity Zabiegały. Zaprezentowane stylizacje spotkały się z zainteresowaniem i pochwałą jurorów. Dodatkowo uczestniczki miały możliwość uczestniczenia w Forum Studentów Nauk o Zdrowiu poruszającego tematykę zdrowia publicznego. (red)


źródło: 30minut



Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: