sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Teraz „kijki”
2012-03-27 14:48


Po dłuższej przerwie w kalendarzu imprez Wałbrzyski Klub Biegacza zorganizował imprezę dość nietypową jak na klub biegowy. Tym razem postawiono na dyscyplinę, która przyciąga coraz więcej ludzi. Codziennie na naszych ulicach można spotkać ludzi spacerujących z kijkami i dlatego zrodził się pomysł, aby w Wałbrzychu zaproponować zwolennikom Nordic Walking spotkanie się i rekreacyjne przejście po Książańskim Parku Krajobrazowym.


Wspaniała pogoda, jaka tego dnia panowała sprawiła, że przed Barem „U Stasia” w wałbrzyskiej dzielnicy Podzamcze zgromadziło się 90-ciu zwolenników tej dyscypliny. Po krótkiej rozgrzewce cała grupa wyruszyła mijając skute lodem stawy w kierunku ruin zamku Cisy. Spod zamku „spacerowicze” doliną Czyżynki wrócili na Podzamcze. Na zakończenie dla uczestników marszu przygotowane zostały kiełbaski, herbata i zupa grochowa. Każdy uczestnik miał dostać pamiątkowy certyfikat. Niestety ilość uczestników przeszła nasze wyobrażenia i nie dla wszystkich wystarczyło. Jednak jak zapewnił prezes WKB Marek Henczka dla tych, którym zabrakło zostaną dodrukowane i będzie można je odebrać na kolejnej imprezie organizowanej przez klub w poniedziałek wielkanocny również przy Barze „U Stasia” (9 kwietnia). (red)
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: