sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Malują Wałbrzych i czynią cuda…
2012-03-27 14:47

Maska algowa, peeling kawitacyjny, mikrodermabrazja – te obco brzmiące dla męskiej części społeczności terminy stały się obiektem pożądania wielu pań. A całe zamieszanie zostało wywołane niepozornym ogłoszeniem, że poszukuje się chętnych do zabiegów kosmetycznych. Chyba nikt nie spodziewał się takiego odzewu i zainteresowania… A wszystko zaczęło się od tego, że nauczycielka przedmiotów praktycznych na kosmetologii, p. Lidia Dutkiewicz, uznała, że jej studentki są już gotowe do pracy z żywym organizmem i postanowiła sprawdzić umiejętności swoich uczennic w praktyce. I choć pierwsza grupa chętnych udawała się na zabiegi z pewnym strachem i niedowierzaniem, to już kolejne nie miały wątpliwości, że należy z tych dobrodziejstw skorzystać i oddać się jak najszybciej w ręce profesjonalnych kosmetyczek.


Od tej pory nowocześnie wyposażona oraz gustownie urządzona pracownia kosmetologiczna w budynku przy ul. P. Skargi 14 a przeżywała prawdziwe oblężenie. Początkowo z zabiegówkorzystali tylko pracownicy Uczelni, później dołączyły słuchaczki z Uniwersytetu III Wieku, a na samym końcu pojawili się także zainteresowani mieszkańcy Wałbrzycha, którzy pewnego niedzielnego dnia podczas zakupów w „Galerii Victoria” mogli skorzystać z dobrodziejstw makijażu. W takcie sesji studentki kosmetologii pod czujnym okiem nauczycielki szkoliły się w swoim fachu, niejednokrotnie upiększając swoich gości. Niejedna z pań po profesjonalnym makijażu odkryła ze zdumieniem, że jest młodsza i piękniejsza. Pracujące na specjalistycznych kosmetykach i profesjonalnym sprzęcie studentki umiejętnie dobierały kosmetyki, ukrywając wady oraz eksponując zalety swoich klientek.
Profesjonalizm studentek był niejednokrotnie doceniony przez wałbrzyszanki, które skusiły się na makijaż. Wszem i wobec głoszono pochwały, składano podziękowania, próbowano tworzyć listę zapisów na kolejne takie wydarzenia. Bez wątpienia świadczy to o profesjonalizmie studentek, które mają dobre przygotowanie teoretyczne i praktyczne. Warto wspomnieć, że niedawno jedna z naszych studentek, p. Weronika Moczko, była uczestnikiem Ogólnopolskich Mistrzostw Makijażu Gold Star Of Make-Up, które odbywały się podczas jednej z największych kosmetologicznych imprez targowych „Salon Wiosna 2012”. Dzięki temu studentka miała okazję zaprezentować swoją pokazową stylizację pt. Alicja po drugiej stronie lustra, zapoznać się z kosmetologicznymi nowinkami technicznymi oraz profesjonalnymi kosmetykami. Nie dziwi zatem, że tak przygotowane studentki czynią później cuda… Oby tak dalej. Wałbrzyszanie z niecierpliwością czekają na kolejne takie wydarzenia.
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: