sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Prawidłowe i zdrowe odchudzanie
2012-01-25 12:33

Zajmują się m.in. walką z nadwagą. To liderzy w dziedzinie zdrowego odżywiania i dietetyki. Ich eksperci do każdego klienta podchodzą indywidulanie. Rozmowa z Anną Herudzińską, właścicielką Naturhouse. - Pani firma na rynku obecna jest od dawna. Być może jest jednak ktoś, kto nie wie czym się zajmujecie. Poproszę zatem o krótką prezentację.

 


- Na wałbrzyskim rynku istniejemy od listopada 2009 r. Dodatkowo od stycznia tego roku działamy również w Świdnicy w samym Rynku przy nr 13. Zajmujemy się przede wszystkim walką z nadwagą, jesteśmy liderem w dziedzinie zdrowego odżywiania i dietetyki. Ponadto misją naszej firmy jest reedukacja żywieniowa. Dlatego też kładziemy ogromny nacisk na działania mające na celu uświadomieniu mieszkańcom Wałbrzycha, Świdnicy i okolic jak istotne jest prawidłowe i zdrowe odżywianie.
- Na liście noworocznych postanowień bardzo często umieszczamy plany związane z poprawą zdrowia i wyglądu. Niestety zazwyczaj kończy się na chęciach i próbach. Co zatem zrobić, żeby tym razem osiągnąć sukces?
- Decydując się na wprowadzenie zmian związanych z utratą kilku kilogramów powinniśmy pamiętać, że ingerujemy w nasz organizm. Warto zatem wiedzieć, jak właściwie rozpocząć odchudzanie i skierować swe kroki do specjalisty z centrum dietetycznego Na turhouse. Wybór odpowiedniego sposobu odchudzania zależy od szeregu czynników, takich jak: przyczyna nadwagi, ilość nagromadzonych kilogramów, płeć, wiek, wzrost. Podczas pierwszej wizyty, wykonywane są pomiary masy ciała, zawartości tkanki tłuszczowej i wody metabolicznej w organizmie, dodatkowo specjalista oblicza wskaźniki WHR, BMI, grubość kości oraz podstawową przemianę materii. Każdy wywiad dietetyczny uwzględnia nasze choroby, zażywane leki i nawyki fizjologiczne, dzięki czemu możliwe jest ułożenie spersonalizowanej diety, dopasowanej do indywidualnych potrzeb i stanu zdrowia organizmu. Tak dobraną dietę uzupełnia się odpowiednią całkowicie naturalną suplementacją. Pamiętajmy również, że do przeprowadzenia procesu odchudzania potrzeba czasu oraz cierpliwości. Jeśli jednak uda nam się wytrwać w noworocznym postanowieniu, satysfakcja z uzyskanych rezultatów będzie najlepszą nagrodą.
- Bardzo często zrażamy się tym, iż diety na ogół są drogie, czasochłonne i skomplikowane…
- To prawda, ilość różnorodnych diet i sposobów odchudzania dostępnych na rynku jest niezwykle duża. Nie wszystkie jednak, nawet te najbardziej popularne mają dobry wpływ na nasze zdrowie. Przede wszystkim powinniśmy unikać radykalnych metod oraz kuracji, które nie uwzględniają indywidualnych predyspozycji naszego organizmu. Pamiętajmy, że każda dieta musi być pełnowartościowa, zbilansowana i praktyczna – niezbędne produkty powinny być łatwo dostępne, a sposób przygotowania posiłków nieskomplikowany. Właśnie takie plany dietetyczne oferowane są naszym klientom. Warto zaznaczyć, że dieta powinna być dodatkowo wspomagana suplementami, które przyspieszają przemianę materii, regulują pracę jelit, redukują efekt łaknienia. Powodują także, że organizm szybciej pozbywa się szkodliwych produktów przemiany materii
- Czy każdy klient może liczyć na profesjonalne wsparcie z Państwa strony?
- Cały proces odchudzania monitorowany jest podczas regularnych cotygodniowych wizyt. Spotkania z dietetykiem służą temu, aby każdy klient mógł podzielić się spostrzeżeniami, opowiedzieć o swoich odczuciach, zasygnalizować pojawiające się problemy. Eksperci Naturhouse, przy takim trybie kuracji są w stanie na bieżąco kontrolować utratę masy ciała, z tygodnia na tydzień dostosowywać indywidualną dietę, sprawdzać jak zmieniają się nawyki żywieniowe oraz przede wszystkim motywować klienta do dalszej pracy. Rozmawiała Katarzyna Markowska
źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: