sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
„Klub zdrowia” dla wszystkich
2012-01-25 12:31

To największy taki obiekt w naszym mieście. Miejsce, w którym do dyspozycji gości jest aż osiemset metrów kwadratowych powierzchni, na których można ćwiczyć, a co za tym idzie zrzucać zbędne kilogramy, poprawiać kondycję i zdrowie. Dlaczego warto odwiedzić Fitness Park na Podzamczu? Odpowiada właściciel Grzegorz Poręba.
- Czy to prawda, że Państwa Fitness Park jest największym tego typu obiektem w Wałbrzychu?
 


- Tak. Zaczynaliśmy od czterystu metrów kwadratowych powierzchni. W tej chwili do dyspozycji osób ćwiczących jest już aż osiemset. Staramy się cały czas dostosowywać ofertę do rosnących wymagań naszych klientów. W zasadzie każdy kwartał przynosi coś nowego. Nie wszystko jest widoczne dla odwiedzających, ale wszystko ma na celu poprawę komfortu pobytu u nas. Pierwsze zajęcia fitness odbywały się na sześćdziesięciu metrach kwadratowych. Teraz do wyboru są dwie sale, w tym jedna dwustumetrowa. W zeszłym roku dla osób ćwiczących w siłowni zainstalowaliśmy specjalną antywibracyjną podłogę „novibgym”. To przykłady ostatnich inwestycji.
- Państwa oferta skierowana jest zarówno dla kobiet jak i mężczyzn?
- Klub przeznaczony jest dla wszystkich. Różnorodność zajęć zorganizowanych i sprzętu do ćwiczeń pozwala zaprosić każdego. Wśród naszych klientów jest młodzież, dorośli i osoby starsze. Dla każdego dobierzemy odpowiednie ćwiczenia i zajęcia. Seniorzy częściej uczestniczą w zajęciach typu „Zdrowy Kręgosłup” czy „Joga”, a np. na Zumbie dominuje młodzież. Nasza kadra służy pomocą merytoryczną także w tym zakresie. Warto bezpłatnie skonsultować się z naszym instruktorem w kwestii doboru ćwiczeń.
- Jakie typy zajęć cieszą się największym zainteresowaniem?
- Nie ma jednej usługi, która dominuje. Wszystko zależy od celu, jaki stawia sobie nasz klient. Dlatego też staramy się cały czas rozszerzać grafik zajęć fitness tak, by każdy znalazł coś dla siebie. Już od początku lutego kolejny raz powiększamy liczbę godzin aerobiku, nowe dwie instruktorki zaczną prowadzić zajęcia. Aktualny grafik zawsze można znaleźć na naszej stronie.
- Jakie korzyści klientki/klienci osiągają uczestnicząc w Pana zajęciach?
- Systematyczny, uporządkowany trening ma korzyści wielowymiarowe. „W zdrowym ciele zdrowy duch” mówi stare przysłowie i tak też się dzieje. To zdrowie, sylwetka, siła, optymizm, radość, chęć. Konsekwentny trening jest dla nas jak wiosna dla przyrody. Pobudza uśpione pokłady energii wyzwalające nową chęć życia.
- Każdy z nas w nowym roku chce wyglądać dobrze, ale nie wie jak się do tego zabrać i co najgorsze wytrwać w tym postanowieniu. Czy ma Pan jakieś rady dla naszym czytelników?
- Wytrwałość najlepiej realizuje się w grupie. Dlatego dobrze jest ćwiczyć o określonej porze i godzinie. Wybrać sobie optymalne zajęcia i instruktorkę i zarezerwować czas tylko na to. Dzięki temu ćwiczymy w znanym zespole co jest dodatkowym atutem. Warto także zmobilizować się z kolegą lub koleżanką, współmałżonkiem. A wiosna tuż, tuż…
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: