sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Najważniejszy dla nich jest Klient
2011-12-12 11:03

W tym roku obchodzą pierwsza rocznice istnienia. Mimo to przebojem podbiły już rynek. Być może dlatego, że ich praca to również pasja i hobby. Rozmowa z Izabelą Bułdys, właścicielka salonu „Laura”. - Jak wyglądały początki powstania salonu „Laura”?
 


- Wszystko zaczęło się, tak jak chyba u każdej z nas fryzjerek, w czasach szkolnych. W moim przypadku około 12 lat temu. Czas praktyk wspominam jako okres intensywnej pracy, szybko się uczyłam, a na efekty nie musiałam długo czekać. Mianowicie już na 3 roku praktyk miałam swoje stanowisko. Zostałam wyróżniona, zarówno przez zakład, w którym się uczyłam jak i przez same klientki, które chętnie siadały na mój fotel. A później, cóż miałam wielkie plany, chciałam mieć swój piękny salon. Na ich realizację musiałam poczekać. W międzyczasie pracowałam w czterech salonach fryzjerskich. W każdym z nich uczyłam się czegoś nowego. Ten czas był dla mnie szczególny, ponieważ wiele klientek z tamtego okresu jest ze mną do dziś.
- W końcu spełniłaś swoje marzenie....
- Tak, odziedziczyłam po babci dom i moje marzenie o własnym zakładzie spełniło się. Zawsze chciałam mieć salon w którym klienci mogą czuć się wygodnie, gdzie nie przesiaduje 5 pań czekających z niecierpliwością na swoją kolej. W moim salonie każdy klient jest traktowany indywidualnie, również umawiamy się na konkretną godzinę, nie ma pośpiechu i jest swobodnie. Liczy się klient i jego dobre samopoczucie.
- Ta lokalizacja ma wielki plus, bo zawsze jesteś „osiągalna” . Kiedy przyjechałam do Ciebie rzuciłaś mnie na kolana tekstem „ Proszę poczekać chwileczkę, tylko wyłączę makaron”...
- (Śmiech) ….to plusy pracy w domu. Jak mam chwilę, robię to, co każda kobieta, nie mam kogoś, kto za mnie wykona prace domowe. Czasami wyjeżdżam do klientów. Mam grono osób, które z różnych powodów nie mogą wyjść z domu – są chorzy, niepełnosprawni. Dojeżdżam do nich, ścinam włosy, farbuję, modeluję itd. Każdy chce wyglądać dobrze.
- Interesuje mnie pewien zabieg, a mianowicie trwałe prostowanie włosów. Słyszałam niestety niepochlebne opinie na ten temat.
- Właśnie! Nie wiem dlaczego, ale krążą mity, iż jest to zabieg niebezpieczny dla włosów, który i tak nie daje pożądanych efektów – to bujda! Zabieg jest w 100% bezpieczny, jeśli odpowiednio zdiagnozujemy włosy klientki ( sprawdzimy czy nie są uszkodzone, osłabione farbowaniem) wykonamy go profesjonalnie, odpowiednimi preparatami renomowanych firm. Efekt naprawdę znakomity, cena też nie jest wygórowana – do 200 zł w zależności od długości włosów.
- Czy wykonujecie coś czego nie robią inne zakłady tego typu?
-Tak, m.in. trwałą na grube wałki, która daje efekt swobodnego, naturalnego wyglądu, co teraz jest bardzo modne. Kolejną rzeczą są dredy. Chyba w Wałbrzychu nie ma zakładu w którym wykonuje się taką usługę. Wykonujemy również profesjonalną regenerację włosów przy użyciu sauny oraz makijaż. Współpracuję z manikiurzystką, która poleca manikiur hybrydowy. To zabieg bezinwazyjny dla klientek, które nie chcą robić tipsów. Nie niszczy płytki paznokcia, wygląda świetnie. W tym sezonie szczególnie modne są ciemne kolory, french fantazyjny typu- vintage, krótkie naturalne paznokcie. W Sylwestra obchodzimy rocznicę powstania naszego salonu, dlatego przygotowałyśmy dla naszych klientek wyjątkowe promocje i rabaty; do zrealizowania do końca roku. Serdecznie zapraszamy. Rozmawiała Katarzyna Markowska
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: