sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Zawsze piękni i zadbani
2011-12-19 10:39

Jak skutecznie redukować zmarszczki, pozbyć się celulitu i zbędnego owłosienia rozmawiamy z Robertem Łyganem właścicielem salonu kosmetyki laserowej ŁYGAN - Jak skutecznie i bezboleśnie depilować zbędne owłosienie? - W naszym Salonie w celu uwolnienia Państwa od obowiązku regularnej depilacji stosuję nowoczesną technologię KES E-Light IPL+RF, która charakteryzuje się wysoką skutecznością.
 


To obecnie jedna z najbardziej efektywnych metod usuwania większości zbędnego owłosienia za pomocą impulsu pulsacyjnego światła i prądów o częstotliwości radiowej. Co ważne jest ona praktycznie bezbolesna, krótkotrwała i nie powoduje skutków ubocznych. Choć często używane określenie „ depilacja „, nie jest w odniesieniu do proponowanego zabiegu zupełnie poprawne to ze względu na jego powszechność jest używane. Należy jednak pamiętać, że tak naprawdę depilacja to jedynie czasowe usuwanie włosa, a w konsekwencji jego ponowny odrost (ma to miejsce np. w czasie wyrywania włosów przy pomocy wosku). Przeprowadzana dzięki urządzeniu KES E-Light IPL + RF „epilacja” ma natomiast na celu zniszczenie włosa na zawsze. Urządzenie KES E-Light emituje światło o znacznej energii, które jest absorbowane przez melaninę - barwnik włosa. Pochłanianie światła IPL przez melanocyty (komórki zawierające melaninę) wiąże się z przekazaniem im dużej ilości energii, która niszczy cały włos w raz z mieszkiem. Musimy wiedzieć, że najlepsze efekty są w tedy gdy włos znajduje sie w fazie anagenu (faza wzrostu). Skuteczność zabiegu fotodepilacji jest najwyższa w przypadku ciemnych włosów, przy jednocześnie jasnej skórze. Ciemny włos zawiera dużo barwnika - melaniny, która łatwiej może zaabsorbować odpowiednią ilość energii, potrzebną do wywołania koagulacji mieszka włosowego. Jednak w przypadku stosowanego przez nas urządzenia nie ma to aż tak istotnego znaczenia, gdyż współdziałanie prądu RF umożliwia oddziaływanie impulsów na włosy w dowolnym (poza zupełnie białym) kolorze. Przed samym zabiegiem włos powinien mieć ok 1,5mm długości Teraz przed świętami mamy w ofercie zniżki tylko 99zł do końca grudnia na każdą część ciała.
- Czy zabieg depilacji wymaga szczególnego poświęcenia i wcześniejszego przygotowania ?
- Nic szczególnego nie trzeba robić. Przed zabiegiem po prostu nie należy wykonywać depilacji chemicznej czy woskiem. Skórę owłosioną poddawaną depilacji należy 24-48h przed zabiegiem depilacji IPL ogolić (krem lub maszynka) by włos miał max 1,5mm. Bezpośrednio po zabiegu może wystąpić zaczerwienienie ustępujące po kilku godzinach. Po zabiegu skórę trzeba kremować, nawilżać.
- Jakie metody stosuje Pan przy redukcji zmarszczek?
- Paniom, które chcą, aby ich skóra była gładsza, bardziej elastyczna, bez oznak starzenia się, proponujemy kurację fotoodmładzania przy użyciu technologii E-Light IPL+RF. Zabiegi fotoodmładzania naszym urządzeniem efektywnie usuwa: uszkodzenia posłoneczne zmiany pigmentowe, przebarwienia, plamy po słoneczne i starcze, rozszerzone pory skórne, rumień na twarzy, zmiany naczyniowe, drobne zmarszczki, spadek sprężystości skóry, szorstkość skóry oraz objawy trądziku różowatego. Za pomocą impulsów światła do skóry dociera energia cieplna, powoduje to odbudowę włókien kolagenowych i elastyny. Skóra po zabiegu jest bardziej elastyczna, rozjaśniona, jędrniejsza i gładsza. Po prostu wygląda zdrowiej.
- Czy po zabiegach KES E-light IPL+RF można wrócić do codziennych czynności?
- Tak, oczywiście. Zabiegi E-Light IPL+RF w żadnym stopniu nie wykluczają nas z życia codziennego. W ten sam dzień po zabiegu można sobie nałożyć makijaż i przystąpić do codziennych czynności typu. praca itp.
- Jakie masaże poleca Pan na pozbycie się cellulitu i czy można go całkowicie usunąć?
- W czołówce sprawdzonych i skutecznych zabiegów redukujących nieestetyczny defekt jakim jest cellulit jest masaż wykonany bańką chińską. Podciśnienie, wytwarzane w bańce poprzez usunięcie powietrza, sprawia, ze skóra i okoliczne tkanki są zasysane. W taki sposób uzyskuje się intensywne przekrwienie tkanek i znaczną poprawę stanu niezbyt elastycznej skóry. Masaż bańkami chińskimi pobudza krążenie krwi oraz płynów ustrojowych, a ponadto pomaga wyzbyć się niepotrzebnych produktów przemiany materii i toksyn. W wyniku przyspieszonych procesów przemiany materii szybko następuje zredukowanie tkanki tłuszczowej. Masaż z wykorzystaniem bańki ma cudowną moc w kuracjach antycellulitowych; może służyć także jako drenaż limfatyczny. Co najważniejsze jest w przystępnej cenie. Wymienione właściwości masowania bańką chińską to jednak nie wszystko. Dzięki masażowi stajemy się zrelaksowani i uspokojeni. Dlatego poleca się go osobom zestresowanym, przemęczonym i prowadzącym mało aktywny tryb życia. Więcej informacji na naszej stronie www. kosmetykalaserowawalnrzych. pl lub pod nr tel.791916787
Rozmawiała Elżbieta Cichocka

źródło:30minut.plWróć
dodaj komentarz | Komentarze: