sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Profesjonalni w każdym calu
2011-12-06 10:45

W sezonie jesień –zima 2011/2012 proponują swoi klientkom wszelkie odcienie metalicznego złota, miedzi, brązu. W swojej ofercie posiadają cały wachlarz kosmetyków kolorowych, począwszy od cieni, pudrów, podkładów, maskar, lakierów do paznokci, a także akcesoriów do makijażu oraz perfum. Rozmowa z Panią Alicją Hołubowicz ze stoiska kosmetycznego Flormar.


- Co kryje się pod nazwą firmy Flormar?- Historia firmy Flormar sięga lat 70 zeszłego stulecia. Od 40 lat nieustannie osiąga sukcesy na rynku kosmetyków kolorowych i wciąż podnosi swoje standardy. W swojej ofercie posiada cały wachlarz kosmetyków kolorowych, począwszy od cieni, pudrów, podkładów, maskar, lakierów do paznokci, a także akcesoriów do makijażu oraz perfum. W obliczu sukcesu, jaki firma Flormar odniosła w swoim kraju, postanowiła rozszerzyć sprzedaż swoich produktów na cały świat, rozpoczynając w 1998 roku sprzedaż eksportową. Od tego czasu marce Flormar udało się zadomowić w ponad 75 krajach. Od grudnia 2010 firma Flormar zaczęła otwierać swoje punkty firmowe w polskich galeriach handlowych do tej pory uruchomione zostały 3 stoiska z kosmetykami: w Gdańsku, Katowicach i Wałbrzychu. Misją firmy Flormar jest oferowanie produktów najwyższej, jakości. - Jakie produkty oferuje firma?- Firma oferuje profesjonalne kosmetyki do makijażu oraz różne akcesoria. W naszej ofercie znajdują się lakiery i preparaty do paznokci oraz kremy pielęgnacyjne do ciała i stóp.- Czym wyróżniają się kosmetyki marki Flormar od innych dostępnych na rynku?- Nasze kosmetyki wyróżniają się świetną relacją, jakości do ceny. Ponadto firma oferuje ciekawą niespotykaną kolorystykę - produkty, których inne marki nie oferują. Jesteśmy zawsze na bieżąco podążając za najnowszymi trendami proponujemy naszym klientkom nowości kosmetyczne zgodnie z tym, co jest aktualnie modne. - Jakie kolory kosmetyków są najbardziej popularne w tym sezonie?- W sezonie jesień –zima 2011/2012 proponujemy naszym klientkom wszelkie odcienie metalicznego złota, miedzi, brązu. Ponadto w modzie są bardzo mocno podkreślone ciemne usta w odcieniach wiśni, ciemnego borda, ciemnego brązu, lecz reszta makijażu musi być bardzo stonowana, prawie niewidoczna, ponieważ to usta mają grać główną rolę. W nadchodzącym okresie karnawału zdecydowanie królować więc będą wszelkie metaliczne cienie Quartet Eye shadow, neonowe cienie w odblaskowych kolorach z serii Neon,Eye Shadow lakiery do paznokci z serii Miracle, brokatowe eyelinery Glitter Eyeliner, połyskujące balsamy do ciała Shimmering Body Lotion oraz błyszczyki o superpołysku Supershine Miracle Lipgloss. Aby nadać naszym rzęsom niewiarygodnej objętości i maksymalnie je wydłużyć proponujemy naszą najnowszą maskarę Rotating Mascara z innowacyjną obrotową silikonową szczoteczką.
źródło: 30minut
 Wróć
dodaj komentarz | Komentarze: