sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Wybierz fryzurę na sylwestra
2011-11-30 11:35

W tym salonie każda Klientka oraz Klient może liczyć na fachową pomoc w doborze fryzury.
- Staramy się, aby fryzura odzwierciedlała charakter oraz indywidualny styl klienta – zaznacza Malwina Nowakowska z salonu Allur.
- Przed nami Sylwester i huczna zabawa. Jak się uczesać, aby wyglądać „szałowo” a zarazem czuć się bardzo komfortowo?
- W tegorocznym sezonie sylwestrowo- karnawałowym największym hitem wśród wariacji fryzjerskich są klasyczne upięcia z elementami warkoczy i plecionek oraz zdobień fryzur elementami loków. Ukoronowaniem fryzur sylwestrowo-wieczorowych są Kamienie Swarovskiego, której nadają całej fryzurze elegancji i szyku.
- Jakich kosmetyków Pani używa w swoim salonie?
- W naszym salonie jesteśmy otwarte na wszelakie produkty fryzjersko-kosmetyczne. Najbardziej jesteśmy ukierunkowane jednak na profesjonalną firmę WEELA, która nigdy nas nie zawiodła, co do oczekiwanego koloru lub balayage. Współpracujemy również z niemiecką firmą BY FAMA, która stawia w szczególności na regenerację i odbudowę struktury włosów. Zasług nie możemy również odebrać kolejnej niemieckiej firmie SCHWARZKOPF, która każdego dnia pomaga nam w kreowaniu nowych fryzur oraz stylizacji.
- Czy doradza Pani swoim klientkom w doborze fryzur np. do kreacji sylwestrowej?
- Oczywiście. Każda klientka jaki i klient może u nas liczyć na fachową pomoc w doborze fryzury. Staramy się, aby fryzura odzwierciedlała charakter oraz indywidualny styl klienta. Podczas czesania i układania fryzur okolicznościowych doradzając bierzemy pod uwagę rożne aspekty takie jak: kreacja, makijaż, kształt twarzy.
- Przygotowała Pani specjalną ofertę sylwestrową?
- Oczywiście. Każdy klient otrzymuje od nas lampkę szampana oraz 10% rabatu na fryzurę sylwestrową.
- Czy klientki już mogą umawiać się na wizytę w salonie?
- To już najwyższa pora, aby zarezerwować wizytę telefonicznie lub osobiście. Proszę dzwonić pod numer telefonu 691 722 784 lub przyjść osobiście do naszego salonu przy Głównej 11/27 (I piętro) na Piaskowej Górze. Zapraszamy.


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: