sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Przetańczyć noc
2011-11-30 11:34

Podczas nocy sylwestrowej wszyscy świetnie się bawią w rytm walców, tanga czy też muzyki disco. Dlatego warto pomyśleć o odpowiednim obuwiu sylwestrowym. Po co rano czuć większy ból nóg niż głowy?
Zadbajmy o to, aby nie tylko pięknie się prezentowały lecz przede wszystkim były wygodne. Dla Pań wybór odpowiedniego obuwia raczej nie jest problemem. Przecież każda z nas ma w domu przynajmniej kilka
par na różne okazje. Ważne, aby odpowiednio dobrać obuwie do stroju, makijażu oraz dodatków. Pamiętajmy drogie Panie – będziemy w nich tańczyć całą noc. A dla Panów? Wybór jest prosty. Elegancja, elegancja i jeszcze raz elegancja. Kolor dobrany do smokingu bądź garnituru, najlepiej na cienkiej, skórzanej podeszwie. Jeśli wybieramy się na dyskotekę lub do clubu wymóg elegancji nie jest obowiązujący. Życzymy udanej zabawy sylwestrowej.


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: