sowie

Jak być piękną? Co robić?

Ostatnio komentowane
Publikowane na tym serwisie komentarze są tylko i wyłącznie osobistymi opiniami użytkowników. Serwis nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za ich treść. Użytkownik jest świadomy, iż w komentarzach nie może znaleźć się treść zabroniona przez prawo.
POLECAMY
Kreacje na ostatnią noc w roku
2011-11-30 09:59


Co ubrać na sylwestrowy bal? Na klasyczny i oficjalny najbardziej pasuje długa suknia. Na zabawę ze znajomymi może być nawet krótka sukienka. W praktyce kobiety szukają takiej kreacji, którą będą mogły założyć później i na inne okazje.
Do niedawna na parkietach dominowały typowo balowe suknie: długie, bogato zdobione i błyszczące. W nich każda pani wygląda pięknie, kobieco i uwodzicielsko. Dzisiaj kobiety szukają takich kreacji, które będzie
można jeszcze wykorzystać przy in vnej okazji. Dlatego coraz częściej decydują się na nieco skromniejsze. Proste, krótkie, w stylu koktajlowym. Do tego szal, bądź etola z futra, które powróciło do łask elegantek. Na prywatkach panuje pełna dowolność: sukienki, tunika w połączeniu z legginsami, a nawet dżinsy, do których wystarczy dobrać dobrze skrojony gorset albo top, szpilki i biżuterię. Również w męskiej garderobie odbija się lśnienie kobiecych kolekcji. Dodatek splotów jedwabiu lub wełny daje wrażenie lekkiego połysku tkanin. Choć panowie coraz częściej i chętniej odstępują od krawatów, to na naprawdę eleganckiej imprezie wypada go raczej mieć. Nawet w towarzystwie spinek. Pasować będzie też muszka. W bardziej nieoficjalnym klimacie krawata można się pozbyć, podobnie jak marynarki. Wystarczy koszula – ozdobiona modnym motywem kwiatowym, albo jednolitej barwy z tłoczonego we wzory materiału. Dobra będzie czerń i biel. Jeśli chodzi o garnitury to najmodniejszym ostatnio kolorem jest głęboki, ciemny granat przechodzący w szarość, antracyt (ciemny popiel) oraz czerń.
Tegoroczny sylwester może być naprawdę szalony jeżeli zdecydujemy się np. na bal okolicznościowy. Tam obowiązują stroje dopasowane do tematyki balu. Bal maskowy, który kryje za sobą nutkę tajemniczości. Jednak najważniejsze jest to, aby czuć się w nich wygodnie. Wówczas sylwester będzie naprawdę udany.


źródło: 30minutWróć
dodaj komentarz | Komentarze: